Periskop Pazarlama Konularında bir Kılavuz

pazarlama dünyasında, yeni müşterilere ulaşmak için yolunuzu gelen her fırsattan yararlanmak. en avantajlı araçlardan biri hiç pazarlama iş Periskop olduğunu vurmak. Bu makalede size şirketinde çalışmak için bu son derece etkili orta koyarak başlayabilirsiniz birçok yol gösterecektir.

periscope

Işiniz için bir Periskop sayfasını korumak için zaman yok, yine de pazarlama için Periscope kullanabilirsiniz. Periskop kolayca de kampanya hiper başarılı kılacak kendi cinsiyeti ve yaşı onların sevdiği ve sevmediği, demografik tam hedefe doğru-hiper hedeflenebilir kendi sitesinde reklam sağlar.

Yerine kendinizi sizin şirket olarak Periscope sörf düşünün. Eğer sayfasındaysanız yaparken sayfanın kendisi kadar Periscope kontrol fırsat var. Bunu yapın ve ne düşündüğünü de benzer bir hayran kitlesi var ve sonra genişletilmiş bir kitleye adınızı çıkmak yanı bu sayfalarda açıklama sayfaları gibi.

Bir Periskop sayfasını korumak için günde vakit yoksa , bunu yapmak için başkasını gerekir. mesajlarınız brifing ve eksikliği maddeye başlamak haline olmazsa insanların göreceksiniz. Işin diğer yönleri üzerinde çalışırken başkası sayfasını çalıştırmak zorunda tamamen kabul edilebilirdir.

Sen Mevcut müşteri tabanını unutmamalıyız. İnsanlar genelde yeni müşterilere odaklanan ve eski unutmak eğilimindedir. gerçekten büyük Periskop pazarlama sonuçlar için buna saygı duyulur bilen bir seyirci çekmek için önemlidir. Bunu yaparak markanıza yapan kişinin girmesini. Bu nedenle, bu harika insanlar ihmal etmeyin.

Bu Periskop orta en iyi pazarlama seçenektir durum olmayabilir. Periskop çılgınca popüler olsa da, her demografik onun tercih sosyal sitesi var. kampanyanızı başlatmadan önce, hedef kitlenize araştırma ve tercih ettikleri sosyal burayı kontrol et ağlardır öğrenmek.

Gündüz farklı zamanlarda Periskop gönderme deneyin. Her gün aynı saatte gönderme alışkanlığı varsa nişan almak daha iyi zamanlar vardır, sen bilmiyor olabilir. Her hedef kitle farklıdır ve ne bir kez akıllıca için çalışan başka işe yaramayabilir. Kitlenizin en aktif olduğunda görmek için gündüzleri birden zamanlarda gönderme deneyin.

Gündüzleri farklı zamanlarda periskop yayınlamayı deneyin. Her gün aynı saatte gönderme alışkanlığı varsa nişan almak daha iyi zamanlar vardır, sen bilmiyor olabilir. Her hedef kitle farklıdır ve ne bir kez akıllıca için çalışan başka işe yaramayabilir. Kitlenizin en aktif olduğunda görmek için gündüzleri birden zamanlarda gönderme deneyin.

Kullanım fotoğraflar. İnsanlar Periskop fotoğrafların bakmayı seviyorum. daha görsel bir post, aslında biraz viral olma vardır daha iyi bir şans. Yani herhangi bir fırsat görsel pas almak için izin vermeyin, senin hızla bir yazı dışarı almaya çalışırken bile. görsel büyük yapmak için zaman ayırın.

fırsat pazarlama darbelere zaman, kapıyı açın. Yeni firma' Alın s Periskop yakında hazır ve çalışır profil ve alt satırında için neler yapabileceğini görmek. Bir Periskop kampanyası gidiş almak için gerekli kaynakların az miktarda göz önüne alındığında, bu hızlı tempolu ve kapsamlı bir pazarlama ortamı yararlanmak için değil aptalca ve hatta müşteriler. Etrafınızdaki dünya ile iletişim kurmak ve işinizi büyütmek ve sunmak için ne paylaşmak için bu siteyi kullanmak için fırsat yararlanın. Burada ipuçlarını kullanın ve iş büyümesini izlemek. ve hatta müşteriler. Etrafınızdaki dünya ile iletişim kurmak ve işinizi büyütmek ve sunmak için ne paylaşmak için bu siteyi kullanmak için fırsat yararlanın. Burada ipuçlarını kullanın ve iş büyümesini izlemek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *